Команда

Команда юридичної фірми «Teffi» - згуртований колектив однодумців, професіоналів юриспруденції, робота яких націлена на досягнення наміченої спільної мети - тисячі успішно вирішених завдань.

 

 

Крижановський Ігор Вікторович

Очолює юридичну фірму «Teffi», є її керуючим партнером, юрист, член Асоціації правників України

 

Освіта:

Магістр юридичного факультету Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана, диплом з відзнакою.

 

Кар’єра:

Свою юридичну кар’єру Ігор Крижановський починав, ще навчаючись в університеті, в судовій системі, працював помічником судді Печерського району м. Києва.

У 2007 році зайняв посаду юриста в ТОВ «ПростоФінанс», де зарекомендував себе як кваліфікований і надійний фахівець в області банківського, корпоративного та господарського права.

З 2008 року Ігор Крижановський практикував у складі ПАТ «Кредит Європа Банк» на посаді юридичного консультанта.

Незабаром, будучи членом команди юридичної служби АБ «Укргазбанк», відповідав за юридичний супровід діяльності банку у сфері банківського, господарського, податкового, антимонопольного, корпоративного, права. Юридична служба АБ «Укрзазбанк», авторитетним виданням «Юридична практика», була визнана кращим юридичним департаментом України 2014 року.

За час юридичної практики Ігор Крижановський також здійснював супровід і консультування таким компаніям як: Atradius, Samsung, Альфа-Страхування, Телко Україна, Aspo, Sealine, Tiens, ПростоФінанс, Альфа-Банк, Мірохост, Лісод, Кредит Європа Банк, Accountor Київ.

На сьогоднішній день юридичною фірмою «Teffi» в особі керуючого партнера здійснюється юридичний супровід низки компаній і приватних осіб з різних сфер, включаючи підприємства хімічної і полімерної промисловості, страхові і банківські установи, бухгалтерські та консалтингові компанії.

 

Досвід роботи:

більше 10 років практичного досвіду в сфері конкурентного, корпоративного, господарського, митного, податкового, банківського та страхового права, в реструктуризації, медіації корпоративних конфліктів, а також у судовому процесі всіх інстанцій.

 

Наукова та громадська діяльність:

Ігор Крижанівський веде активну наукову діяльність, є учасником і доповідачем багатьох конференцій, круглих столів, у тому числі міжнародного статусу. Є активним членом Асоціації правників України, Форуму молодих лідерів України та багатьох інших юридичних комітетів та асоціацій.

© 2003-2018. Всі права захищено.
Створено в INVOCO