Ласкаво просимо

Юридична фірма «Teffi» була створена Ігорем Крижановським, за плечима якого понад 10 років практичного юридичного досвіду в сфері конкурентного, корпоративного, господарського, митного, податкового, банківського та страхового права, в реструктуризації, медіації корпоративних конфліктів, а також у вирішенні спорів в судових процесах в судах всіх інстанцій.
Також ним була організована команда – згуртований колектив однодумців, професіоналів юриспруденції, робота яких націлена на досягнення наміченої спільної мети – тисячі успішно вирішених завдань.
На сьогоднішній день Teffi є однією з найдинамічніших та інноваційних фірм на юридичному ринку, що надає правову підтримку як по великих комплексних угодах, так і невеликих проектах.
Міжнародний досвід в поєднанні зі знанням національних умов дозволяє нам вирішувати юридичні завдання будь-якого рівня складності – від супроводу угод M&A, закінчуючи щоденним юридичним супроводом діяльності підприємств, від великих корпоративних суперечок до юридичного аналізу договорів контрагентів.
Ми використовуємо всі можливості та ресурси нашої багатофункціональної команди, щоб забезпечити всебічну юридичну підтримку по всім необхідним критеріям і найбільш ефективним чином відповідати потребам кожного клієнта.
Місія Teffi – надати максимально ефективні індивідуальні рішення, що відповідають високим вимогам світових стандартів.
Ми прагнемо стати провідною міжнародною фірмою, пропонуючи клієнтам якісні і професійні юридичні послуги.
Адже основне завдання Teffi в роботі з клієнтами – створення легальних інструментів і кваліфікованих рішень для успішного ведення їхнього бізнесу незалежно від географії задіяних країн.
 

 

© 2003-2018. Всі права захищено.
Створено в INVOCO