BETA версия

26.09
2019
TEFFI Law Firm виступила партнером осіннього Форуму «А2B: Адвокатура для бізнесу» Повернутись

Scroll down

TEFFI Law Firm стали партнерами заходу Асоціації адвокатів України. Цього разу це був осінній форум «А2B: Адвокатура для бізнесу»20 вересня 2019 року.

На Форумі мали можливість зустрітися представники різних секторів. Це юристи, банкіри, аудитори, представники бізнесу та інші. Головна точка дотику – бізнес процеси та всі можливі операції, які можуть покращити стан бізнесу в Україні. Обговорювалися й критичні моменти та те, як їх уникнути.

Розпочали Форум своїм вітальним словом Голова Наглядової Ради Асоціації адвокатів України  Ольга Дмитрієва, Президент Асоціації адвокатів України Зоя Ярош та Богдан Яськів, керуючий партнер юридичної фірми «TOTUM».

TEFFI Law Firm стали учасниками шести сесій.

Наш радник та адвокат, керівник судової практики та вирішення спорів виступив експертом у Сесії 2А. Панельна дискусія стосувалася питань захисту активів та інноваційних підходів у юридичному бізнесі. Ішлося про те, як нові технології вплинуть на роботу юриста, яку користь та небезпеку це може нести фірмам (кібератаки), а також про те, як відстояти свою торгову марку. Поділилися своєю експертною думкою керівник судової практики TEFFI Law Firm Андрій Ілюк, експерт з кібербезпеки, Голова наглядової ради «Октава Капітал» Олександр Кардаков, керівник департаменту створення юридичного контенту компанії «ЛІГА:ЗАКОН» Анастасія Шевченко та Project Manager лінії «Сервіси аналізу та моніторингу» компанії «ЛІГА:ЗАКОН» Андрій Кравченко, керуючий партнер Legal IT Group Антон Тарасюк та адвокат, патентний повірений, партнер ПЮА «Дубинський & Ошарова» Вікторія Сопільняк, керуючий партнер АО «Дмитрієва та партнери» Ольга Дмитрієва.

 

Радник та адвокат TEFFI Law Firm Андрій Ілюк розповів про конкурентні переваги технологій у боротьбі за клієнта. Він пояснив, що питання не стоїть гостро. Насправді, бізнес допомагає розвивати інновації, а останні покращають його. Також адвокат відкрив аудиторії очі на те, де хайп, а де дійсно є користь у цьому питанні. А ще слухачі почули про різновиди новітніх інструментів роботи та розібрали, навіщо ж адвокату технології.

 

TEFFI Law Firm висловлює щиру подяку організаторам Форуму, спікерам та учасникам сесій за цікаву дискусію, питання, плідний нетворкінг у кулуарах.