BETA версия

18.01
2021
Шлях до справедливості довжиною у 5,5 років Повернутись

Scroll down

Коли у 2015 році до нас звернувся наш Клієнт, міжнародний дистриб’ютор хімічних продуктів, з кейсом про донарахування додаткових 2% на заявлену вартість імпортованої в Україну сировини, якого вимагала від них Миколаївська митниця, ми розуміли, що шлях до справедливості може бути непростим. Але добре ім’я вартує навіть надмірних зусиль.

Суд першої інстанції очікувано прийняв рішення на користь наших Клієнтів. Але апеляційний розгляд, ініційований Митницею в наступному році, завершився протилежним рішенням. За нашою скаргою Вищий адміністративний суд відкрив касаційне провадження, але тут розпочалась судова реформа. Й наступні майже 2,5 роки справа блукала між інстанціями у стані реформування, не зважаючи на наші численні звернення про прискорення розгляду справи.

Тільки у вересні 2020 року Верховний суд ухвалив рішення на нашу користь і направив справу на перегляд у суд першої інстанції. І ось 13 січня 2021 року, під останнє новорічне свято, суд першої інстанції ухвалив рішення на користь нашого Клієнта.

Це було довге коло у 5,5 років, яке ще не замкнулось. Ми впевнені, що Митниця знов подасть в апеляцію. І ми, і наш Клієнт готові до продовження шляху у відстоюванні чесного імені й ділової репутації, бо насправді мова йде саме про них, а не про отриману чи не отриману вигоду.