BETA версия

Кейс 1:
Права Клієнта на довгострокову оренду земельної ділянки захищені Повернутись

Scroll down

Проблема:

У 2005 році Клієнт придбав корпоративні права на компанію, які також передбачали право довгострокової оренди земельної ділянки площею 33 га.

У 2012 році на вказаній ділянці Клієнт організував масштабне виробництво. Однак, у 2015 році Клієнт отримав позов з вимогою визнати договір оренди недійсним, вилучити землю та повернути її попередньому власнику – великій будівельній компанії в Київській області.

Процес:

Поглиблений аналіз правових підстав, пошук відповідної практики Європейського суду з прав людини та злагоджена командна робота дозволили отримати для Клієнта позитивне рішення в першій і другій судових інстанціях.

Проте, у третій  інстанції ми зіштовхнулись з противагою у вигляді можливого тиску, що здійснювався на суд зацікавленою стороною та який знайшов свій прояв у затягуванні процесу розгляду справи, неправомірних діях представників органів влади, а також прямим нехтуванням посадовими обов’язками.

Неспростовними доказами та ефективними юридичними інструментами нам вдалось повернути процес у правове поле, однак, справу було направлено на «друге коло».

На етапі повторного розгляду справи для створення відповідного інформаційного фону, дотримання прозорості процесу та надання йому глобальних масштабів, силами нашої команди були активно залучені засоби масової інформації. З метою надання додаткової значимості судовому процесу та забезпечення стійкої уваги зі сторони представників медіа, на засідання суду запрошувались перші особи компанії, а в сфері комунікації була застосована нестандартна форма подачі інформації – роздруковані плакати з діючими нормами права.

Результат:

Через 2 роки напруженої роботи ми змогли довести правомірність дій нашого Клієнта, зберегти його бізнес та активи, а також залишити за ним право довгострокової оренди на земельну ділянку.