BETA версия

27.02
2020
Лекція на тему «Господарська відповідальність за невиконання зобов’язань. Розрахунок збитків та шкоди» Повернутись

Scroll down

27 лютого 2020 року Андрій Ілюк, Радник і керівник практики вирішення спорів і банкрутства TEFFI Law Firm, та Иван Билько, молодший юрист TEFFI Law Firm, виступили в Legal High School з лекцією на тему «Господарська відповідальність за невиконання зобов’язань. Розрахунок збитків та шкоди».

Під час лекції спікери розповіли про господарську відповідальність, її види та особливості. Складності, з якими адвокати та юристи зустрічаються при практичному застосуванні заходів впливу на правопорушників і стягнення збитків. Поділилися практичними прикладами та порадами щодо того, на що потрібно звернути увагу при стягненні збитків з контрагента та розповіли про те, як застосувати штрафні санкції.

Андрій зазначив, що категорія господарських справ про стягнення збитків залишається складною і потребує від адвоката максимальної концентрації та увагу до деталей.

Іван надав слухачам змістовний аналіз цікавих питань судової практики щодо стягнення збитків і упущеної вигоди. Поділився власними поглядами та порадами, які дозволять збільшити шанси на успіх у відповідних господарських справах.