BETA версия

2607
Команда TEFFI Law Firm успішно реалізувала проект свого Клієнта в галузі видобування нафти і газу загальною вартістю понад 10 млн. доларів США Повернутись

Scroll down
Команда TEFFI Law Firm вчергове успішно реалізувала проект свого Клієнта в галузі видобування нафти і газу загальною вартістю понад 10 млн. доларів США.
Вітчизняна видобувна компанія звернулася до TEFFI Law Firm із запитом щодо правового супроводу процедури укладення договору про спільну діяльність з державною компанією-ліцензіатом. При цьому перед юристами Фірми було поставлено надскладне завдання – в достатньо обмежені строки підготувати та погодити з ліцензіатом умови спільної діяльності, які передбачають прозорий та зрозумілий механізм управління спільною діяльністю, а також надають можливість Клієнту, який є інвестором та одночасно виконує функції оператора спільної діяльності, захисти свої інвестиції та зберегти при цьому баланс інтересів учасників такої діяльності.
Юристам TEFFI Law Firm вдалося підготувати, погодити з ліцензіатом та забезпечити укладення договору про спільну діяльність на прийнятних для всіх учасників договору умовах у рекордні строки – протягом одного місяця з моменту початку роботи над проектом. Такий результат був досягнутий завдяки наявному практичному досвіду і професійному підходу команди TEFFI Law Firm до виконання поставленої задачі, а також злагодженій роботі юристів Фірми в тандемі з Клієнтом. Як наслідок – проект реалізований у межах встановлених дедлайнів, Клієнт задоволений результатом, а вітчизняна видобувна галузь отримала новий перспективний інвестиційний проект.
Над проектом працювали Сергій Корнієнко, партнер, та Андрій Ілюк, радник.