BETA версия

06.08
2019
Команда TEFFI Law Firm стала на підтримку підсудного pro bono Повернутись

Scroll down

«Не мати достатнього рівня життя – ще не вирок», – саме так звучав девіз Радника, Керівника судової практики TEFFI Law Firm Андрія Ілюка вчора під час апеляційного засідання на захист обвинуваченого у справі про крадіжку.  

 

За рішенням суду обвинувачений був визнаний винним у скоєнні злочину та засуджений по третій частині статті 185 КК України до трьох років позбавлення волі. 

Наш адвокат переглянув надані матеріали й не погодився з вироком. У справі не було жодної обтяжуючої обставини, але було кілька пом’якшуючих. Підсудного знають як соціально активного сім’янина, у якого росте неповнолітня дитина. За місцем роботи його характеризують як чесного та порядного чоловіка. До того ж, усвідомлюючи своє становище, одразу визнав свою провину. 

Перераховане дозволяє говорити про те, що вирок було винесено поспіхом. Можливо, суд не встиг розглянути всі обставини. Хтозна!

Для нас це означало тільки одне. Вирок може та має бути оскаржений. Саме тому, вчора в Апеляційному суді Андрій відстоював можливість людини залишитися на свободі, спокутуючи свою провину перед державою у більш прийнятний спосіб.

Адвокат підкреслює:

“Доступ до правосуддя та можливість отримати якісну правову допомогу за будь-яких умов – необхідні складові правової держави. Підтримуючи прагнення нашої країни розвиватися саме в цьому напрямку, адвокати TEFFI Law Firm з радістю беруться за проекти pro bono”.

 

Правопорушення не потребує таких радикальних мір як позбавлення волі. Вважаємо це очевидним. Та й всім відомо, що перша умова виправлення—усвідомлення своєї провини. А рівність прав не у тому, що всі ними користуються, а в тому, що всі люди їх мають і можуть захищати.