BETA версия

28.01
2021
Бізнес-паритет відновлений у суді Повернутись

Scroll down

Економічна криза дається взнаки навіть на багаторічних партнерських бізнес-стосунках.  До Клієнта TEFFI Law Firm, міжнародного дистриб’ютора хімічних продуктів, був поданий позов від його контрагента, якому протягом 2014-2020 років продавався товар на умовах товарного кредиту з відповідною платою за користування таким кредитом.

І після 5 років сумлінної співпраці контрагент просить суд визнати додаткову угоду щодо способу поставки товару удаваною, маючи заборгованість перед Клієнтом TEFFI більш ніж за 60 партій поставленого товару.

Юристи TEFFI Law Firm домоглися в суді відновлення бізнес-паритету й визнання угоди правомірною. І паралельно подали позов на контрагента щодо стягнення заборгованості, відшкодування витрат, а також – відсотків річних та за користування кредитом. Загальна сума позову – більше 9 млн грн.

Саме для уникнення подібних ситуацій TEFFI Law Firm рекомендує своїм клієнтам в період наростання економічної кризи приділяти значну увагу моніторингу доброчесності контрагентів.

Позитивне для Клієнта судове рішення забезпечила команда TEFFI: керуючий партнер Ігор Крижановський, керівник судової практики Андрій Ілюк, старший юрист Богдан Герасимик