BETA версия

08.11
2021
Адвокати TEFFI Law Firm захистили інтереси клієнта у спорі з фінансовою компанією Повернутись

Scroll down

Фінансова компанія викупила на публічних торгах кредитний договір, який був забезпечений заставою, та звернулась до нашого клієнта з вимогою про повторне погашення заборгованості в розмірі майже 400 тисяч гривень. Такі протиправні дії були вчинені фінансовою компанією, незважаючи на наявність виконаного рішення суду про дострокове стягнення заборгованості за кредитним договором.

Адвокати TEFFI звернулися до суду з вимогою визнати кредитний договір та договір застави припиненими. За результатами розгляду справи суд виніс рішення, яким задовольнив вимоги клієнта та визнав припиненими зобов’язання клієнта за кредитним договором та договором застави.

Передумовою успіху в цій справі стала правильно обрана адвокатами стратегія захисту інтересів клієнта. Вона базувалася на правовій позиції Верховного Суду, відповідно до якої факт виконання клієнтом судового рішення про дострокове стягнення суми заборгованості свідчить про припинення кредитних зобов’язань.

Над проектом працював адвокат, старший юрист Богдан Герасимик під керівництвом керуючого партнера фірми Ігоря Крижановського.