BETA версия

06.10
2021
Адвокати TEFFI Law Firm забезпечили врегулювання спору між клієнтом – Центром екології та розвитку нових технологій, та його контрагентом – промисловим підприємством, шляхом укладання мирової угоди Повернутись

Scroll down

У клієнта виник спір із замовником послуг щодо своєчасності та повноти здійснення розрахунків за надані послуги. Після невдалих самостійних спроб врегулювати спір клієнт звернувся за допомогою до TEFFI Law Firm.

Для захисту інтересів клієнта адвокати звернулися до господарського суду.

На стадії підготовчого судового провадження адвокатам вдалося досягти згоди між сторонами на укладення мирової угоди, умови якої в результаті були виконані контрагентом у повному обсязі. Це свідчить про досягнення максимального успіху для нашого клієнта.

Супроводжували клієнта під час переговорів про врегулювання спору та координували підписання мирової угоди Богдан Герасимик, адвокат, старший юрист, та Андрій Ілюк, адвокат, керівник практики вирішення спорів та банкрутства, під керівництвом керуючого партнера фірми Ігоря Крижановського.

Коментуючи роботу Teffi Law Firm,  генеральний директор Центру екології та розвитку нових технологій Владислав Антипов зазначив:

«Ми довго обирали юридичну фірму і зробили вибір на користь TEFFI Law Firm. Як показали результати, ми не помилилися. Адвокати фірми дуже впевнено та професійно супроводжували нас у цій справі, а також допомагали в переговорах. Дякуючи Ігорю, Богдану та Андрію, ми не тільки ефективно вирішили всі питання зі складним контрагентом, але й залишилися з ним у добрих відносинах».