BETA версия

24.04
2019
22 квітня 2019 року відбувся бізнес-сніданок «Ази роботи з податковими перевірками: як бути з її результатами?» Повернутись

Scroll down

22 квітня 2019 року відбувся черговий бізнес-сніданок, організований командою TEFFI Law Firm, «Ази роботи з податковими перевірками: як бути з її результатами?»

Спікерами заходу стали: Ігор Крижановський (керуючий партнер TEFFI Law Firm), Валерія Коверко (старший юрист практики корпоративного права TEFFI Law Firm), Андрій Ілюк (радник практики вирішення спорів TEFFI Law Firm).

В рамках бізнес-сніданку наші гості познайомилися з основами проведення податкових перевірок, як до них підготуватися і на що слід звертати увагу, дізналися про варіанти можливих дій з результатами перевірки і переглянули актуальну судову практику за темою. Також розглянули особливості і позитивні сторони участі бізнес-омбудсмена в процесі оскарження результатів перевірки.

Ми хочемо подякувати всім, хто відвідав наш бізнес-сніданок і будемо раді бачити Вас на майбутніх заходах. Слідкуйте за нашими новинами!